O NAS

Witaj! Z pasją dzielimy się pysznymi wegańskimi przepisami i pomagamy ludziom prowadzić bardziej zdrowe i satysfakcjonujące życie!

Nasza strona oferuje pyszne wegańskie przepisy, które zaspokoją różnorodne potrzeby – jedzenie w stylu homestyle, zdrowe przepisy, które pomogą Ci poczuć się jak najlepiej, szybkie i łatwe posiłki na intensywne życie i dla początkujących kucharzy. Niedrogie przepisy, które można zmieścić w ciasnym budżecie. Oprócz przepisów znajdziesz mnóstwo zasobów zaprojektowanych, aby odpowiedzieć na typowe pytania dotyczące weganizmu – od przejścia do wegańskiego stylu życia i uzyskania odpowiedniego odżywiania do budowania zdrowych list zakupów i jedzenia z ograniczonym budżetem.

Ponad pięć lat temu podjęliśmy decyzję o przejściu na wegański styl życia, ale nie mieliśmy pojęcia, jaki będzie to miało głęboki wpływ na nasze życie. Postawiliśmy wyzwanie jako zespół i na samym początku rozważaliśmy to w teorii. Zaczęliśmy zaopatrywać nasz dom wyłącznie w produkty przyjazne weganizmowi, powoli odchodząc od  nie wegańskich potraw w naszym domu. Przejście było szybkie, ale nie trwało długo, zanim zaczęliśmy rozumieć całą tę wegańską filozofię!

Przejście na weganizm zapoczątkowało naszą pasję do gotowania. Nagle znaleźliśmy się w zupełnie nowym świecie składników i metod gotowania, których nigdy wcześniej nie próbowaliśmy! Kto wiedział, że surowe orzechy nerkowca zrobią najbardziej luksusowo kremową bazę dla sosów? Albo, że dobra kanapka z ciecierzycy zastąpi jakąś kanapkę z szynką!?

Kiedyś uważałem, że diety wegańskie wydają się restrykcyjne i ekstremalne. Patrząc wstecz, nie mogę uwierzyć, jak bardzo się myliłem. Weganizm daje nam możliwość mniejszego zła i prowadzenia zdrowszego i szczęśliwszego życia. Dla nas wybór weganizmu był naszym sposobem na jedzenie na, styl ubrania się i produkty, na których polegamy każdego dnia, są zgodne z naszą moralnością, etyką i tym, co jest w naszych sercach. Kiedy już przyjmiesz weganizm, nie sposób nie zakochać się w tym stylu życia.

Witamy w naszym wegańskim świecie!